Angajari

Societatea de Transport Public Timișoara este în căutarea unor șoferi cu experiență pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilitățile postului:
• Conducerea mijloacelor de transport public într-un mod sigur și responsabil
• Respectarea regulilor de circulație și a programului stabilit de societatea noastră
• Asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei
• Verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de începerea călătoriei
• Comunicarea promptă cu dispeceratul în caz de probleme sau întârzieri

Oferta noastră include:
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare:
- Salariu mediu brut, cu sporuri: 5.600 de lei (în funcție de munca prestată, salariul poate ajunge la 7.000 de lei net)
- Bonuri de masă de 30 de lei/zi lucrată
• Mediu de lucru plăcut și echipamente moderne
• Posibilitatea de a conduce vehicule electrice
• Posibilități de dezvoltare profesională și progres în carieră

Cerințe:
• Studii medii/superioare
• Permis de conducere categoria D și atestat valabil pentru transport persoane;
• Domiciliu stabil în raza județului Timiș (pentru persoanele care nu locuiesc în Timișoara, deplasarea spre/de la locul de muncă se face pe cont propriu)
• Cazier judiciar + auto
• Apt medical pentru ocuparea postului conducător auto
• Abilități bune de comunicare și interacțiune cu pasagerii și dispeceratul
• Responsabilitate și atenție la detalii
• Atitudine proactivă

Dacă sunteți interesat(ă) să faceți parte din echipa noastră, vă așteptăm pe B-dul Dâmbovița nr. 67 pentru a depune cererea de angajare și CV-ul, sau online pe angajari@stpt.ro.
Relații suplimentare la Serviciul Resurse Umane, telefon: 0356 803 713.

Mobirise Website Builder

Landing Page Maker